مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس

مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس

مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس

Blog Article

در هر طبقه ۲ واحد قرار دارد که بر اساس موقعیت ساختمان، واحدها جنوبی/شمالی یا شرقی/غربی هستند.

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.
مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا که ساختمان ها کم واحد و ۳ تا ۵ طبقه هستند(هر طبقه ۲ واحد) و تمامی واحدها، پارکینگ مسقف دارند.

فاز ۸ هشت شهر جدید پردیس که به آن دره بهشت نیز می گویند، در جنوب آزادراه تهران-پردیس و جاده قدیم تهران-جاجرود و حدودا در ۵ کیلومتری غرب میدان امام شهر پردیس و ۲۰ کیلومتری تهران واقع شده است و نزدیک ترین فاز پردیس، به تهران می باشد.

روزانه ارسال ویژه درخواست ملک شما به مشاوران املاک برتر این منطقه، جهت ارائه فایل‌های اختصاصیشان به شما.

این جستجو را ذخیره کنید تا اگر خانه جدیدی به این لیست اضافه شد از طریق ایمیل با خبر شوید

ناهید علمشاهی ۱۹ آذر ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۵ ق٫ظ- پاسخ دادن سلام وقت بخیر یه واحد در حد فونداسیون مربوط به شرکت ایرا البرز به من معرفی کردن که عرصه پرداخت شده کناری ها درحد دیوار و سیمان ساخته شده ولی این ردیف در حد فونداسیون هست علت چیه گفتن یه سال تحویل ولی من ِدم دارم که ازسال ۹۱ هنوز تحویل نگرفته راهنمایی کنید لطفا این واحد معتبر و مشکلی نداره

نقشه ای را که ملاحظه می فرمایید در صورتی که بالای آن به سمت شمال باشد، این بلوک را شمالی می نامند و در صورتی که نقشه را ۱۸۰ درجه بچرخانید بلوک جنوبی. همه بلوک ها دارای حیاط جلویی و پشتی می باشند.

ولی دو درمانگاه دارد یکی انتهای خیابان ولیعصر و یکی انتهای خیابان فردوسی، خیابان شهدای گمنام.

آن‌ها با شنیدن نیازها و خواسته‌های شما، بهترین گزینه‌ها را پیشنهاد می‌دهند و در همه مراحل معامله به شما همراهی می‌کنند.
مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس
اولین واحدهای مسکونی فاز ۸ پردیس (۱۰۰۰ واحد)، کلانتری، یک مسجد، یک بوستان و ۴ کیلومتر فضای سبز در ۲۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ افتتاح گردید و سکونت در این فاز آغاز شد.

بلوار امیرکبیر از شمال فاز ۸ به سمت غرب فاز رفته و در جنوب فاز به انتهای بلوار امام رضا می رسد. بلوار امام رضا نیز سمت شرق، فاز ۸ را از شمال تا جنوب پوشش می دهد. عکس زیر ورودی بلوار امیرکبیر از جاده قدیم می باشد.

تعداد واحد مسکن مهر این فاز ۲۸۷۳۳ واحد می باشد که توسط چندین شرکت پیمانکار شرکت عمران اجرا شده است. افق جمعیت این فاز ۱۲۰ هزار نفر می باشد که با ساختار مناسب شهری این فاز، به یک منطقه مناسب شهری تبدیل خواهد شد و آینده خوبی خواهد داشت.مشاور املاک بزرگ فاز ۸ پردیس

Report this page